אתר תדמית – העברת העסק לאינטרנט

באופן מסורתי ברגע שמעוניינים לפתוח עסק ולמכור מוצרים מסויימים מחפשים אחר שטח או מבנה להקים את החנות או אם רוצים להציע שירות, מדפיסים כרטיסי ביקור, מחלקים פלאיירים ועוד. הדרך הזו עבדה שנים רבות ועדיין עובדת, אך, כיום, ישנה פלטפורמה מאוד טובה להצגת השירות והמוצרים שהיא האינטרנט ודרכה אפשר להקים אתר תדמית, בלוג, חנות וירטואלית לפי הצורך.

האם ניתן לנהל עסק מבלי לבנות אתר תדמית?

כשמדברים על בניית אתרי תדמית הרעיון הוא בעצם שמספרים לקהל הלקוחות אודות קיומו של העסק שלכם בדיוק כמו שתרצו לשים מודעה בעיתון, להתקין שלט מעל הכניסה לחנות או לפרסם בשלט חוצות רק שמדובר על היקף רחב יותר ובתקופתנו זהו נדבך חשוב להצלחתו של עסק.  הבא נבין מדוע יש חשיבות להעברת העסק לדיגיטל.

הגדלת החשיפה בעזרת אתר תדמית

חנות מקומית משפחתית המעניקה שירותי לתושבי הרחוב או השכונה אינה זקוקה בהכרח לאתר תדמית או לכל נגיעה באינטרנט אם אין צורך לבעלי העסק להתפתח או להגדיל את קהל הלקוחות. אך, אם יש עניין לגדול ולהתפתח, אתר ונוכחות באינטרנט יאפשרו ליותר אנשים להכיר בכך שהעסק קיים. עוברי אורח שיחפשו אחר מוצר מסויים באינטרנט, ימצאו את העסק שלכם ואפילו ידעו מתי ניתן להגיע או מתי להתקשר לקביעת פגישה.

הגדלת פוטנציאל הלקוחות

ככל שגדלה הנוכחות ויותר אנשים נחשפים לעסק, יש סיכוי רב יותר שמתוכם יהיו מתעניינים שאף יגיעו ויקנו את המוצרים או את השירות.

ממליצים ומיתוג העסק

באופן מקומי, ההמלצות לעסק מגיעות בדרך של פה ואוזן. מדובר על דרך מאוד יציבה וטובה להגעה לקוחות אך היא איטית. כשמעבירים את ההמלצות לאינטרנט, מתעניינים יכולים לראות עד כמה אנשים מרוצים מכם ועד כמה המוצר והשירות הם איכותיים ומתוך כך להחליט להגיע או להתקשר אליכם. ההמלצות מגיעות מהר יותר, לקהל גדול יותר ומגדילות את הסיכוי שיתקשרו אליכם.

גלובליזציה

כיום, ניתן להגיע לכל אחד שיש לו אינטרנט ומחשב. משמעות הדבר היא, שאם יש רצון להגדיל את העסק ולהגדיל את ההכנסות ממנו, ניתן להגיע ללקוחות גם מעבר לים ולאפשר להם להנות מהעסק שלכם בניגוד למצב בו הייתם נשארים מקומיים. סביר שאף אחד בגרמניה או תאילנד לא היה שומע על חנות קטנה בלוד בלעדיי עזרת המדיה.

עדכונים וחידושים

בחנות פיזית והמלצות מפה לאוזן, אם תשיקו מוצר או שירות חדש, ייקח זמן עד  שהשמועה תגיע לכל מי שרלוונטי או שרק מי שמתקשר יוכל להתעדכן. אך, בשימוש במדיה, ברגע שאתם מעלים את העדכונים כמו אש בשדה קוצים, מי שמתעניין ידע על המוצר או השירות החדש.

נקודה שחשוב לציין לסיום היא, שבדיוק כמו שניתן להצהיר על ההוצאות לשיפוץ מבנה קיים לטובת העסק כהוצאות מוכרות, כך, גם התשלום לבעלי המקצוע שיהיו אחראים לעזור ולחשוף לקדם את העסק שלכם ברשת מוכר לצורכי מס.

 

 

כספית מעניקה מגוון רחב של שירותים פיננסים - החזרי מס לשכירים, שירותי הנהלת חשבונות ליחידים וחברות, שירותי שכר, דוחות שנתיים למס הכנסה לעצמאיים, הצהרות הון, ייצוג מול רשויות המס.

 
בדוק זכאות צור קשר