עצות לקבלת הלוואות ללא ערבים

עבור מרבית אנשי העסקים, בין אם מדובר בעסק מתחיל או עסק גדול לעיתים יש צורך בקבלת הלוואה. המצב הכלכלי בישראל אינו פשוט בייחוד עבור בעלי העסקים וכך עולה הצורך בהגשת בקשה לקבלת הלוואה.
גיוס אשראי לעסקים מצריך פעולות רבות החל מחתימה על ערבות או יצירת שעבוד. עבור רובנו מדובר במציאות בה יש צורך לגייס ערבים על מנת לקבל הלוואה. גיוס הלוואה ללא ערבים האמנם? אספנו עבורכם טיפים לקבלת הלוואות ללא ערבים.

חלופה של ערבות אישית

בעלי עסקים, בייחוד בעלי עסקים קטנים מגלים קושי לפנות לאחרים לצורך חתימה על ערבות. במקרה בו אין חברים או קרובים אשר יתגייסו לחתום על ערבות ניתן למצוא חלופה של ערבות אישית. ערבות אישית מתאפשרת במקרה בו מקפידים על הפרדה בין העסק ובין חשבון הבנק הפרטי. נוסף על כך, קיימת חשיבות רבה כי הבנק יאשר את הערבות האישית- משמעות הדבר היא כי ביכולתו של בעל העסק להבטיח את החזר ההלוואה גם במידה והעסק נקלה לקשיים אישיים.

קרנות ערבות במימון המדינה

אפשרות נוספת היא מציאת קרנות מימון בערבות המדינה. קרנות אלו מעניקות הלוואה בערבות המדינה עבור עסקים קטנים או בינוניים אשר לא העמידו בטחונות בהתאם לדרישת הבנק. ניתן למצוא מסלולים שונים ומתוכם לבחור את המסלול המתאים ביותר. יש לציין כי עבור בעלי עסקים רבים מדובר בפתרון אידיאלי למדי. מדובר בהלוואה בתנאי שוק ללא צורך בבטחונות. הדרך לקבלת הלוואה מסוג זה מתחילה בהגשת בקשה או הכנת תוכנית עסקית הכוללת את כל המסמכים הדרושים לקבלת ההלוואה. יש לשים לב כי טעות בהגשת הבקשה עשויה להביא לדחייתה.

פנייה לחברות המעניקות ייעוץ עסקי ופיננסי

על מנת לזרז את הטיפול בבקשה ניתן לפנות לחברות המעניקות ייעוץ עסקי לעסקים קטנים. במסגרת הייעוץ ניתן לקבל פתרונות מימון שונים וכן שירות הכולל טיפול בבקשת אשראי. כיום ישנן לא מעט חברות המעניקות ייעוץ פיננסי ועל כן חשוב מאד לא לבחור בחברה הראשונה בה אתם מבחינים אלא לבחור בחברה ותיקה בתחום אשר יש ביכולתם של צוות העובדים שלה לסייע לכם.

בדיקת זכאות לקבלת החזרי מס

דרך נוספת להגדיל סיכוי לקבל הלוואה ללא ערבים היא על ידי הקטנת ההלוואה שלה זקוקים. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות בדיקת זכאות להחזרי מס. באופן מפתיע אנשים רבים אינם מודעים לזכויות שלהם בהקשר של מיסוי ולא מעודכנים בהקשר לנתונים שונים.

עבור ציבור השכירים למשל החזרי מס נחשבים למציאות רלוונטית לחלוטין. השירות מאפשר לבחון האם אדם זכאי לקבלת החזר מס והבדיקה מתבצעת על ידי גורם מוסמך. רבים יכולים לבצע את הבדיקה באופן עצמאי, אך בשל מורכבות מערכת המיסוי בישראל ההמלצה היא להיעזר במומחים בתחום במטרה לבצע את הבדיקה בדרך הטובה ביותר.

כספית מעניקה מגוון רחב של שירותים פיננסים - החזרי מס לשכירים, שירותי הנהלת חשבונות ליחידים וחברות, שירותי שכר, דוחות שנתיים למס הכנסה לעצמאיים, הצהרות הון, ייצוג מול רשויות המס.