כיצד לבחור בחברת ניהול תהליכים עסקיים טובה עבור משכנתאות?

דרישות הלקוחות בשווקים הפיננסים מתפתחים מהר מתמיד. שינוי הדרישות הרגולטוריות והגברת הציפיות של הצרכנים להתאמה אישית, מהירות ונוחות הופכים את המצב למורכב עוד יותר. כתוצאה מכך, חברות המשכנתאות מסתכלות מעבר למחיר כדי ליצור יתרון תחרותי ולשמור עליו. חווית לקוח, ניהול סיכונים ותאימות רגולטוריות נמצאים במרכז הבסיס במסע שלהם לספק ערך מוסף ללקוחות בשוק הדינמי של ימינו.

אולם, על מנת לספק את התנאים האלה, נדרשות יכולות תפעוליות מתוחכמות המונעות על ידי משאבים מיומנים, תהליכים מצוינים ופלטפורמות טכנולוגיות מהדור הבא. שיתוף פעולה עם חברה אמינה לניהול תהליכים עסקיים בתחום ייעוץ משכנתאות יכולים לשפר את המהירות שבה דברים נעשים וליצור השפעה עסקית בת-קיימא באמצעות יתרונות כמו יעילות תפעולית, פריסת טכנולוגיה מהירה ושירות לקוחות מעולה. אבל, איך תדעו איזו חברת ניהול מתאימה לכם?

הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור את החברה המתאימה ביותר עבורכם:

חפשו מגוון שירותים מקיף ומומחיות גדולה

טווח התהליכים שמבוצע על ידי חברת הניהול חייב לכלול את מחזור חיי המשכנתא כולו – החל מההצעה ועד סגירת העסקה ומתן השירות. בדרך זו תוכלו לשתף פעולה עם חברת ניהול אחת שתיתן מענה לכל הצרכים שלכם מבלי שתצטרכו להעסיק ספקי שירותים רבים. על הספק הנבחר להציג בפניכם יכולות נרחבות בהכנות מחדש של תהליכים, טרנספורמציה עסקית, ניהול תאימות וניתוח מתקדם – תחומים שהם קריטיים להצלחה בנוף שוק המשכנתאות הדינמי והמוסדר מאוד של ימינו. ספק שיש לו מומחיות גדולה כזו יכול לעזור לכם להגביר את היעילות התפעולית ולקצץ בעלויות.

שמרו על יכולות טכנולוגיות בראש סדר העדיפויות

עד שנת 2019, 75% מספקי התוכנה העצמאיים יכללו פונקציות של למידת מכונה ואינטליגנציה מלאכותית ביישום אחד לפחות. חברות ניהול תהליכים עסקיים הממנפות טכנולוגיות מהדור הבא כמו RPA ו-AI יניעו את היתרון התחרותי באמצעות שירותים ופתרונות המאתרים בעיות באופן יזום, מספקים יעילות בהנעת תהליכים ומאפשרים קבלת החלטות טובה יותר.

ודא שמרכזיות הלקוח נמצאת ב-DNA של החברה

הצרכנים המנוסים של היום מצפים לשירותים מותאמים אישית ולפתרון מהיר של בעיות. דיגיטציה מציעה למלווים אפשרות להגיע ללקוחות בערוצים מרובים ולפתח קשרים עם לקוחות משמעותיים על ידי שימוש בנתונים כדי למטב את החוויה שלהם. על הספק הנבחר להציע מעורבות בכל מה שנוגע ללקוחות בכל הפלטפורמות כמו טלפון, אימייל, צ’אט ומדיה חברתית, ובכך לתת לצרכנים גמישות להתחבר בערוץ שיבחרו בו.

בדקו האם סטנדרטיזציה ודיווח על תהליכים הם צד חזק של החברה

תהליכים סטנדרטיים, דיווח ברור וניהול שקוף הם תנאים בסיסיים להצלחת השותפות שלכם. דיווח תכוף ומעמיק מספק תובנות בזמן אמת לגבי ביצועי חברת הניהול שלכם ומאפשר לך להגדיר יעדים, לעקוב אחר מדדים ולשנות מסלול לפי הצורך. דוחות בזמן אמת מומלצים במיוחד עבור מדדים קריטיים, וכן דוחות מצב יומיים / שבועיים, דוחות ניהול חודשיים ושביעות רצון הלקוחות.

השותפות עם חברת ניהול תהליכים עסקיים למשכנתאות מתאימה יכולה לייצר שלל יתרונות עבורכם. מספר הולך וגדל של חברות למשכנתאות ממנפות את עצמן ליצירת גישה מיידית למשאבים מיומנים, הפחתת סיכונים, פריסת שיטות עבודה מומלצות ומאפשרות זמן מהיר יותר לשווק שיפורים טכנולוגיים. ונחשו מה? זה עובד.

כספית מעניקה מגוון רחב של שירותים פיננסים - החזרי מס לשכירים, שירותי הנהלת חשבונות ליחידים וחברות, שירותי שכר, דוחות שנתיים למס הכנסה לעצמאיים, הצהרות הון, ייצוג מול רשויות המס.