5 סיבות למה כדאי לכם להשתמש בחברת השמה

אפשר לגייס עובדים לבד – ואפשר לעשות זאת באמצעות חברת השמה. להלן מספר סיבות מצוינות שמתארות את היתרונות השונים של היעזרות בשירותיה של חברה מקצועית, שכל המשאבים שלה מיועדים לגיוס עובדים נכון ואיכותי.

  • אפיון נכון של המשרה ברמה הבסיסית ביותר: על מנת למצוא עובד מתאים, צריך להבין מהן דרישות המשרה ומיהו המועמד האידיאלי – ולדעת להביע את המידע הזה באופן ברור בכתב. פעמים רבות המעסיק עצמו אינו יודע כיצד להביע את רצונותיו וצרכיו באופן הטוב ביותר. גיוס עובדים בעזרת אפיון נכון וכתיבה ברורה ומדויקת יכול לעניין ולמשוך את המועמדים המתאימים ולייעל באופן משמעותי את התהליך.
  • מיקור חוץ שחוסך זמן: תהליך איתור עובדים הוא תהליך ארוך, החל מאפיון המשרה, כתיבת מודעות דרושים, סינון ומיון כמות גדולה של קורות חיים ועד לעריכת שיחות טלפון וראיונות אישיים. גיוס עובדים באמצעות חברת השמה מקצועית מפנה לכם זמן ומטלות מלוח הזמנים ומפנה לכם כח אדם, שיכול להתעסק במקום זאת במשימות חשובות אחרות.
  • איתור מדויק כמו כפפה ליד: עובד צריך להתאים לחברה ולמשרה כמו כפפה ליד – לא בצורה רופפת או לוחצת, אלא באופן מדויק. חברת השמה שמכירה את התחום המקצועי שלכם, תוכל למצוא עובדים שהפרופיל שלהם מתאים לפרופיל המועמד האידיאלי ויוכלו לשרת את החברה במשך שנים רבות. חברת ההשמה דואגת לכל הצדדים ודואגת שכולם יצאו מרוצים, מתוך הבנה שכך התהליך צריך להתבצע על מנת להוכיח את עצמו במבחן התוצאה.
  • איתור יצירתי יותר: בנוסף לעצם הדיוק, איתור מועמדים על ידי חברת השמה איכותית מתבצע באופן יצירתי יותר. החברה יכולה להשתמש ברשתות החברתיות ובקמפיינים ממומנים ולאתר מועמדים איכותיים שבאותה נקודה בזמן עדיין עובדים בחברה אחרת – ולא מחפשים עבודה באופן מעשי. חברת ההשמה תדע גם לאתר אותם וגם לפנות אליהם באופן שימשוך אותם להתעניין בחברה שלכם ובמשרה הפתוחה שאתם מציעים.
  • גיוס עובדים בכירים: תהליך גיוס בכירים הוא מאתגר יותר מגיוס עובדים מן השורה. במידה ואתם מעוניינים לגייס עובדים בכירים או מנהלים, יש לגשת לתהליך בצורה מושכלת וזהירה ולפעול בדיסקרטיות. חברת השמה מקצועית יודעת כיצד לאתר עובדים מנוסים, כיצד לגשת ולפנות אליהם – וכיצד לגייס אותם בפועל.

כספית מעניקה מגוון רחב של שירותים פיננסים - החזרי מס לשכירים, שירותי הנהלת חשבונות ליחידים וחברות, שירותי שכר, דוחות שנתיים למס הכנסה לעצמאיים, הצהרות הון, ייצוג מול רשויות המס.